VCHODOVÉ DVEŘE

Důležitým prvkem, který významně rozhoduje o vzhledu domu, jsou vstupní dveře.

Námi nabízené dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC a spojují v sobě kvalitu a moderní vzhled, což tvoří elegantní vchod do objektu. Všechny dveře zajišťují harmonické spojení s okny a dotvářejí tak nezapomenutelný vizuální požitek.
Vstupní dveře jsou velmi stabilní, mají dobrou tepelnou a zvukovou izolaci, nepřekonatelné těsnění a téměř nulové náklady na údržbu (stačí obyčejný čistící prostředek a voda).
Dveře mají vhodnou konstrukci křídel a rámu s prahem, termickou vložkou a speciálním těsněním.
Stabilitu pak zajišťuje kovová výztuž, která má velmi dobré statické vlastnosti a několika bodové zavírání skutečně chrání proti vloupání.
Trvanlivost dveří a spokojenost užívání zajišťuje moderní a spolehlivé kování výlučně zahraničních výrobců, jako např. GU, FUHR a ROTO. Dodávány jsou v několika provedeních, dle přání zákazníka.
Zvláště doporučujeme automatické kování s 3 samostatnými jazýčky nebo kování se speciálními trny, které zajišťují ještě větší bezpečí. Používané panty DR Hahn se charakterizují vysokou nosností a spolehlivostí.

Dveře mají rovněž elegantní kliky firmy HOPPE, které jsou dodávány v několika barvách. Jejich moderní vzhled, konstrukce a použitý kvalitní materiál zajišťují spolehlivost a dlouholeté užívání.

Abychom splnili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků, nabízíme širokou škálu dveřních výplní různých barev a provedení
od firmy Perito. Tato firma má rovněž k dispozici širokou nabídku skelních výplní, úchytek, klepadel a jiných doplňků.

TERASOVÉ DVEŘE

V naší nabídce se nachází i optimální řešení pro vstup do zahrady nebo na terasu. Tím řešením jsou terasové dveře, které v sobě spojují vlastnosti klasických balkonových dveří se vstupními. Díky použitým speciálním, širším profilům se zvýšenou konstrukční tuhostí, je možné použít kování s klikou po obou stranách, zámek s blokováním kování (rozvory) a hliníkový práh s termickou těsnící vložkou, který zajišťuje snadné přecházení.
Díky multikomorové stavbě profilu, terasové dveře mají velmi dobré izolační vlastnosti a díky použití vhodného profilu dveří, si může zákazník vybrat dveře otvírané dovnitř nebo ven. Dveře jsou dostupné v systému 60 mm Thermo nebo v systému 70 mm Brillant.

Standardní vybavení dveří Brillant:
- terasové profily o šířce 60 nebo 70 mm se zvýšenou trvanlivostí konstrukce
- rozvora se zvýšeným bezpečnostním standardem proti vloupání
- speciální klika po obou stranách dveří, umožňující otvírání zvenku i zevnitř
- závěsy (3kusy) s možností regulace
- zámek na klíč s blokováním rozvory, umožňující uzamknutí dveří
- nízký 2,5 cm nebo vysoký 5,5 cm hliníkový práh s termickou těsnící vložkou, který zajišťuje
snadné přecházení a zabraňuje zbytečné ztrátě tepla
- nízkoemisní okenní tabulka U=1,0 W/m2K, která zajišťuje vysokou úsporu energie a chrání před
hlukem

POSUVNÉ DVEŘE

Výklopně-posuvné dveře jsou imponujícím řešením, které zajišťuje neomezené pohodlí a svobodu užívání. Díky širokému spektru funkčních možností posouvání křídla dveří, se problém týkající se místa - významný u klasických dveří a oken - jeví jako bezpředmětný. Posunovací dveře se s ohledem na speciální kování a kliku dají snadno a lehce posunovat nebo vyklápět.

I VY SE MŮŽETE PODÍLET SVOJÍ FANTAZIÍ NA VZHLEDU VAŠICH DVEŘÍ!

Petr Laška

Ke Hřišti 69/14, 588 12 Dobronín